Hakkımızda

Teknoloji Sitesi olarak, 2005 yılından bu zamana kadar aktif olarak Web Alanı (Hosting) Alan adı (Domain) ve Web Sunucusu (Dedicated) satış ve teknik destekleri konusunda hizmet verdik.

Geleceğin teknolojilerini müşterilerimizin kullanımına sunarken gelişen pazarda alanlarını genişletebilmeleri için bölgesel olan veri merkezleri ile her zaman en iyi  web makinaları, en iyi bağlantıları, en iyi fiyatlara müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Teknoloji Sitesi olarak ekibimiz içerisindeki çalışanlarımız yetenekli yazılım, tasarım ve arama motorları için gelişmiş araç gereci sağlayabilecek ve yeni çözümler üretecek kapasitededir.
Satış,  Üretim ve Destek bölümlerimiz tamamen kurumsal döngülere sahip prensipli kişilerden oluşmaktadır.
Fiyat politikalarımız tamamen matematiksel ölçümlere dayalıdır.

Teknoloji Sitesi olarak bütün ürünlerimiz için yüksek kalitede teknik destek vermek için 7 gün 24 saat canlı destek departmanımızla birlikte çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Yıllardır birçok ilke imza atmış kuruluşumuz içerisinde birçok dünya devi olan firmalar barınmaktadır.
Teknoloji her zaman teknoloji ve hiçbir zaman yeniliği durmayacak olmasından dolayı her müşterimize dediğimiz gibi “Hizmetimizi Deneyin Referansımız Siz olun” sözümüzden hiçbir zaman vazgeçmedik.

Teknoloji Sitesi olarak Dünyanın birçok ülkesinde bulunan veri merkezleriyle uzun yıllardır sağlıklı bir şekilde çalışmanın verdiği güvenle müşterilerimize dünya pazarında yer alabilmeleri ve teknolojik anlamlardan tam faydalanmaları için çalışmalarımız sürmektedir.

Şimdilik dünyanın en hızlı veri merkezleri bölgelerimiz: Belgium, Czech Republic, Germany, Spain, Finland, France, Ireland, Italy, Lithuania, Netherlands, Poland, Portugal, United Kingdom, Los Angeles, CA – Seattle, WA – Paris, FR – Chicago,IL – New York, NY – Miami, FL – London, GB – Amsterdam, NL – Frankfurt, DE – Vienna, AT – Prague, CZ
Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Teknoloji SitesiPowered by WHMCompleteSolution